benz s class

بیان نهایی یک کلاس S.

بروزرسانی: یک نماینده مرسدس توضیح داد که در واقع دو نسخه نهایی S65 Sinal هنوز در بازار آمریکا برای فروش وجود دارد. دریافت در حالی که می توانید!

بیایید با بیان آنچه در ذهن بسیار مهم است شروع کنیم: نسخه نهایی Final Edition 2020-AMG S65 بهترین مرسدس است که من تا به حال رانندگی کرده ام. جسورانه ، می دانم که خودرویی را اعلام کنم که بیش از یک چهارم میلیون دلار از آن شروع می شود "خوب" باشد ، اما با این وجود در اینجا شهرت ستاره ای خود را بر روی خط قرار می دهم.

دلایل بی پایان دلیلی وجود دارد که چرا S65 Final Edition چنین گنجینه ای است ، اما یکی بالاتر از همه آنها می ایستد. مرسدس کاملاً هر آنچه را که در این ماشین دارد ، پرتاب کرد. از موتور دستی V12 گرفته تا اثاثه یا لوازم داخلی چرمی سفارشی ، گرفته تا مجموعه عظیم ویژگی های فنی و راحتی ، این شرکت کل زرادخانه خود را به کار گرفته است و نتیجه نهایی اتومبیل است که سال ها به پایین نگاه خواهیم کرد و تحسین می کنیم.
کلاس جدید S-
جاسوسی کلاس کلاس maybach s جاسوسی مرسدس-مایباخ کلاس S جاسوسی داخل نمایش صفحه بزرگ
⠀ کلاس mercedes maybach s جاسوسی New Mercedes-Maybach S-Class Cught Looking Looking-Ready

نسخه نهایی Final Edition پایان نسل ششم مرسدس S کلاس است ، و همچنین آخرین باری است که V12 بزرگ زیر کلاه یک مدل AMG زندگی می کند. بله ، ما انتظار داریم که این موتور در مدل های استاندارد مرسدس و میباخ و همچنین در وسایل نقلیه از مارک های دیگر مانند پاگانی کار کند. اما این آخرین راه حل برای AMG های 12 سیلندر است.

برای تجلیل از این مناسبت ، مرسدس-AMG فقط 130 نمونه از نسخه نهایی S65 را تولید کرد. و آنها چنان کالاهایی گرم هستند که Motor1.com اولین رسانه آمریکایی بود که مجوز ویژه ای را برای بررسی یک وسیله نقلیه موجود برای رسانه ها برای کشف فراهم کرد.
نسخه نهایی 2020 Mercedes-AMG S65
جزئیات برای مرگ

Final Edition خوشحالم که به شما می گوید قبل از باز کردن درب یا پاپ هود ، این خاص است. با قیمت 21،150 دلار ، بسته بندی Final Edition تقریباً همه چیز برنز را اضافه می کند: چرخ ها ، فاسیای جلویی پایین و قطعه تریم گسترده ای که در قسمت نمای جانبی اجرا می شود. AMG همچنین یک کرست Affalterbach را به ستون C اضافه کرد که به نظر می رسد فوق العاده است و باید در تمام مدل های AMG یکنواخت باشد. لمس های ویژه در داخل با کفپوش های منحصر به فرد ، چند نشان داخلی Final Edition ، دوخت برنز و برخی از الیاف کربن زرق و برق دار که دارای یک بافت با تزریق مس است ادامه دارد. Every Final Edition کت رنگی از رنگ Obsidian Black Metallic و اثاثه یا لوازم داخلی چرمی سیاه را پوشیده است.

این یک سکه جدی برای یک بسته زیبایی شناختی است ، اما ما نمی توانیم انکار کنیم که نسخه نهایی تقریباً از هر زاویه ای با لهجه های برنز زرق و برق دار خود برجسته است. آیا آنها برای همه هستند؟ نه ، اما فقط 130 نفر باید عاشق شوند و طبق گفته مرسدس ، مأموریت انجام شده است: هر یک از 130 اتومبیل - از جمله اتومبیلی که من رانندگی می کنم - یک خانه دارد.

Final Edition خوشحالم که به شما می گوید قبل از باز کردن درب یا پاپ هود ، این خاص است.

گذشته از لمس Final Edition ، بقیه این S65 به همان خوبی که آمده اند. همانطور که انتظار دارید کیفیت مواد از جنس چرمی است که جلوی سر و پانل های درب را گرفته تا دریچه های هوایی فی و فیبر کربن براق از سطح بالایی برخوردار است. جزئیات ویژه ای در هر کجا که به نظر می رسید ، مانند سیستم صوتی 27 بلندگو Burmester و سیستم عالی نورپردازی محیط مرسدس است ، که هر دو آنها S65 را در یک موسیقی موسیقی سیار در شب مبدل می کنند. ویژگی های دیگری مانند سیستم عطر سازی کابین و شناسایی دید عابر پیاده در شب که در S-Class سالها پیش آغاز شده بود و امروزه هنوز هم چشمگیر هستند.

این Final Edition با ارتفاع زیاد در آسمان ، دارای گزینه های 8000 دلاری است که از SOB های خوش شانس در پشت بهره می برد. یک کنسول مرکزی عقب 1100 دلاری یخچال دار وجود دارد که با حمل هدایای تشکر از مهمانی های فانتزی به شما کمک می کند. آفتابگردان پانوراما 4،950 دلاری Magic Sky Control با لمس یک دکمه از شفاف تا تقریباً مات می رود. و 1950 دلار برای بسته بندی اجرایی صندلی عقب که به یک کنسول مرکزی عقب تقسیم صندلی ، میزهای سینی ، پایه های بالشی اضافی ، و نگهدارنده های گرم و سرد اضافه می کند. داستان کوتاه ، شما جایی بهتر برای نشستن این سمت رو رویس یا بنتلی پیدا نمی کنید. همه این موارد ما را به قیمت آزمایش شده 265،745 دلار می رساند. با این حال ، به نوعی خودم را در صندلی عقب نشسته دیدم که عدد را معقول می کند ، و با آپارتمان استودیوی من به انگشت پا می رود.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها